o mnie

Nazywam się Radosław Grabarek. W sieci używam nicka ventuRe, np. na MyBlogLog.

Jestem studentem… socjologii (sic!) Ciekawym świata, bez alergii na nauki ścisłe. Piszę tego bloga z pasji. Dla siebie. Bo takiego nie znalazłem a chciałbym czytać. Jednym ze źródeł inspiracji, oprócz naturalnej fascynacji Układem Słonecznym i astronautyką, był blog Supergigant (dla kibiców sportowych) – autorzy nie wstydzą się własnych emocji, wręcz uczynili je swoim znakiem rozpoznawczym. Relacjonując bieżące wydarzenia sportowe okraszają je dużą dawką multimediów – szczególnie filmików z serwisów typu YouTube. Specyfika tematyczna Planetes nie współgra z tak dużymi i wylewnie prezentowanym emocjami, ale pełna jest niesamowitych odkryć, wydarzeń i obserwacji, które zasługują na relacje z pasją. To mój cel.

  • Jako, że nie jest to moje główne zainteresowanie blog będzie uzupełniany zazwyczaj tylko raz na tydzień. Jeśli się blog podoba, polecam zatem subskrypcję za pomocą kanału RSS.
  • Jeśli znalazłeś/znalazłaś jakąś nieścisłość, błąd to koniecznie proszę napisać to w komentarzu! Dziękuję i miłego czytania życzę.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisać do mnie w jakiejkolwiek sprawie, napisz to poniżej i wciśnij submit, a dostanę emaila od Ciebie :)

5 thoughts on “o mnie

  1. Radek chyba nie ma co robić, ale jestem pełen uznania, sam mam wiele podobnych pomysłów, ale jak na razie nic nie zrobiłem.

  2. Super ! Bardzo się cieszę, że zacytowałeś mój artykuł. Widzę, że interesujemy się podobną tematyką. Wrzuciłem adres Twojego bloga do linków na mojej stronie (mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko). Pozdrawiam i życzę konsekwencji w prowadzeniu bloga bo o to zawsze najtrudniej :)

  3. Oczywiście, że nie mam nic przeciwko :) Owszem, interesuje nas podobna tematyka, ale ja skoncentrowany jestem na całym Ukł. Słonecznym nieważne jak badanym (załogowo, obserwacjami z Ziemi czy sondami kosmicznym), a Ty na misjach załogowych i to z naciskiem na historię. Jakże bogate jest pole naszych zainteresowań, skoro można tak wiele tu znaleźć.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s